Zmywarki i zamiatarki

W sprzedaży posiadamy profesjonalne zamiatarki i zmywarki podłogowe, a także duże automaty szorująco - zbierające, do zastosowań przemysłowych.

Sprzedajemy automaty szorująco - zbierające bateryjne, prowadzone przez operatora oraz samojezdne. W połączeniu z profesjonalnymi środkami czystości, stanowią niezbędne narzędzie pracy m.in. w marketach, centrach handlowych, halach, magazynach, biurach wielkopowierzchniowych, zakładach produkcyjnych itp. Posiadamy również zamiatarki i zmywarki podłogowe elektryczne i bateryjne, do średnich i małych powierzchni (przemysłowych, domowych i ogrodowych).

Oferujemy sprawdzone i cenione urządzenia szorująco - zbierające znanych marek: Lavor, Viper.

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z naszym ekspertem!

Oferujemy profesjonalne urządzenia, bezpieczne, łatwe w obsłudze, pozwalające na skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń. Urządzenia wyposażone są w system zasysania, który podczas pracy na wysokich obrotach zbiera pył i kurz do pojemnika na odpady. Proces ten zapobiega rozprzestrzenianiu się zanieczyszczeń.

Nasi specjaliści pomogą w wyborze optymalnego sprzętu, biorąc pod uwagę parametry oraz potrzeby Klienta. Zapraponujemy również środki czystości, które pozwolą na sprawne i dokładne usunięcie zanieczyszczeń, w zależności od typu zabrudzeń oraz rodzaju powierzchni czyszczonej.

Możecie Państwo liczyć także na komplesowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. U nas także zaopatrzycie się w dodatkowe akcesoria do urządzeń, takie jak pady, szczotki, gumy, baterie, prostowniki, osłony oraz inne części eksploatacyjne.

Zakupiony towar dostarczamy własnym transportem, dbając o odpowiednie przygotowanie urządzenia do pracy. W szczególnosci działamy na terenie województwa łódzkiego, m.in. na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Zgierz i okolic.

Urządzenia szorujaco- zbierające idelanie sprawdzą się w ciężkich warunkach pracy, gdzie mamy do czynienia z trudnymi zabrudzeniami: budownictwie, rolnictwie (gospodarstwach rolnych), transporcie i motoryzacji, zakładach komunalnych, magazynach, firmach przemysłowych i usługowych. U nas zakupicie i wyserwisujecie urządzenia do zachowania czystości w firmie i domu: zamiatarki, zmywarki podłogowe oraz profesjonalne automaty szorująco- zbierające.

Poniżej zamieszczamy katalogi firm, których jesteśmy dealerami. Zapoznajcie się z ofertą. Jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze, nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji. Zadzwońcie i umówcie się na konsultację.

Zobacz profesjonalne urządzenia w ofercie MASTER:

Podziel się informacją

Wykonanie Strony internetowe BRAWO