Profesjonalne odkurzacze

W sprzedaży posiadamy profesjonalne odkurzacze do pracy na sucho/ mokro/ sucho i mokro, przeznaczone dla zastosowań domowych oraz przemysłowych.

Sprzedajemy odkurzacze mobilne oraz stacjonarne. Polecamy także odkurzacze piorące. Wysokie ciśnienie i odpowiedni detergent zapewni dobre właściwości czyszczące w pracy, domu i ogrodzie.

Oferujemy sprawdzone i cenione urządzenia czyszcząco- myjące, czołowych marek: Ehrle, Lavor, Viper.

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z naszym ekspertem!

Oferujemy profesjonalne odkurzacze, bezpieczne, łatwe w obsłudze, pozwalające na skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń.

Nasi specjaliści pomogą w wyborze optymalnego sprzętu, biorąc pod uwagę parametry oraz potrzeby Klienta. Zapraponujemy również środki czystości, które pozwolą na sprawne i dokładne usunięcie zanieczyszczeń, w zależności od typu zabrudzeń oraz rodzaju powierzchni czyszczonej.

Możecie Państwo liczyć także na kompleksowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. U nas także zaopatrzycie się w dodatkowe akcesoria do odkurzaczy, takie jak ssawki, filtry i worki oraz inne części eksploatacyjne.

Świadczymy również dodatkowe usługi specjalistyczne, takie jak zakuwanie węży czy usługi dezynfekcyjne.

Zakupiony towar dostarczamy własnym transportem, dbając o odpowiednie przygotowanie urządzenia do pracy. W szczególności działamy na terenie województwa łódzkiego, m.in. na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Zgierz i okolic.

Odkurzacze idelanie sprawdzą się w ciężkich warunkach pracy, gdzie mamy do czynienia z trudnymi zabrudzeniami: budownictwie, rolnictwie (gospodarstwach rolnych), transporcie i motoryzacji, zakładach komunalnych, magazynach, firmach przemysłowych i usługowych. Oferujemy odkurzacze specjalistyczne: biurowe, hotelowe, basenowe (do zbierania wody), kominkowe, przemysłowe ( do zakładów produkcyjnych, warsztatów samochodowych, fabryk). U nas zakupicie i wyserwisujecie również inne urzączenia: zamiatarki, zmywarki podłogowe oraz profesjonalne automaty szorująco- zbierające.

Poniżej zamieszczamy katalogi odkurzaczy, firm, których jesteśmy dealerami. W domowym zaciszu możecie Państwo zapoznać się z ofertą. Jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze, nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji. Zadzwońcie i umówcie się na konsultację.

Zobacz profesjonalne odkurzacze w ofercie MASTER:

Podziel się informacją

Wykonanie Strony internetowe BRAWO