Praca

FH MASTER to satysfakcjonujące miejsce pracy, oferujące korzyści wykraczające poza standart branżowy.

Pracujemy w oparciu o tradycję, uczciwość oraz zaufanie. Te same wartości były przekazywane w naszej długiej historii i pozostają podstawą naszej działalności do dziś. Pracując w FH MASTER, współpracujesz z ludźmi, którzy podzielają te przekonania - na to możesz liczyć!

Jak pracujemy?

Każdy z naszych pracowników, ma swój udział w tworzeniu firmy. Wiemy, że nasze działania mają bezpośredni wpływ na zadowolenie naszych Klientów. Swoje usługi świadczymy w sposób rzetelny, profesjonalny oraz odpowiedzialny.

Jesteśmy zgranym zespołem i szukamy oddanych pracowników. Czy jesteś gotowy na pracę w FH MASTER, która nie jest przeciętna? To może być miejsce dla Ciebie ...

Kogo poszukujemy?

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, do pracy na terenie województwo łódzkiego. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała, współpraca z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Od kandydatów oczekujemy: prawa jazdy kat. B., komunikatywności, samodzielności oraz dobrej organizacji pracy, zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  Zapewniamy ochronę finansową, zdrowotną i społeczną wszystkim członkom naszego zespołu, dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie i stabilnie.

 • Pracę w zgranym zespole

  Możesz liczyć na przyjazną atmosferę w pracy oraz wsparcie merytoryczne współpracowników.

 • Możliwość rozwoju

  Inwestujemy w szkolenia! Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności, aby mogli podnosić swoje kwalifikacje, a tym samym poziom świadczonych przez nas usług.

Proces rekrutacji

 1. Aby zostać zatrudnionym w naszej firmie, kandydaci muszą spełnić wszystkie wymagania dotyczące stanowiska.
 2. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres e-mail: biuro@fhmaster.pl . Po weryfikacji zostaną Państwo zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do naszej siedziby.
 3. Po podpisaniu umowy, prowadzimy program wprowadzający dla wszystkich naszych nowych pracowników w pierwszym tygodniu zatrudnienia. Jest to połączenie ogólnych informacji o firmie, a także szczegółów dotyczących roli pracownika w pracy.