O nas

Tradycja doskonalenia

Firma handlowa Master powstała w Bogusławicach w 1992 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, co oznacza, że klienci otrzymują więcej opieki niż w przypadku franczyzy lub dużej korporacji.

Naszym celem jest zapewnienie możliwie najwyższej jakości obsługi zarówno w sferze handlowej jak i usługowej. Cenimy sobie czas i profesjonalizm. Doskonalimy się dla Was!

Mariusz Marcińczak
Właściciel
FH Master


Od początku swojego istnienia zajmujemy się zaopatrzeniem w profesjonalne środki czystości różnych działów gospodarki. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu i coraz większemu zapotrzebowaniu naszych klientów, już w 2000 roku wdrożyliśmy system sprzedaży profesjonalnych maszyn i urządzeń ciśnieniowych oraz czyszczących. Dziś zaopatrujemy firmy, instytucje we wszystkie niezbędne urządzenia i środki czystości, które spełnają ściśle określone przepisami prawa, wymogi bhp, sanitarne czy weterynaryjne. Świadczymy również usługi, które pozwalają na kompleksową obsługę klientów.

Prowadzimy sprzedaż szeroko pojętej chemii, akcesoriów do sprzątania i środków ochronnych BHP. Znajdziecie Państwo u nas również nagrzewnice i myjki wysokociśnieniowe zarówno do celów domowych jak i przemysłu. Posiadamy także profesjonalny serwis sprzedawanych maszyn i urządzeń. Możecie Państwo nabyć u nas używane myjki wysokociśnieniowe w atrakcyjnych cenach.

Nasz zespół Za sukcesem stoją ludzie

Dzięki kompetentnym doradcom ds. bezpieczeństwa żywności oraz szerokiej ofercie wysokiej jakości produktów i usług, jesteśmy w stanie zadbać kompleksowo o Wasz komfort. Nieustannie szkolimy się w najlepszych ośrodkach naukowych, podnosimy poziom swojej wiedzy aby móc usługi świadczyć w sposób profesjonalny. Nasi eksperci poza przygotowaniem merytorycznym, posiadają wieloletnią praktykę. Doświadczenie zdobywali także w terenie, rozwiązując problemy i niedogodności naszych klientów. Już dziś możesz skorzystać z naszej wiedzy. Zadzwoń i umów sie na spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli.

Z naszych usług korzystają firmy i instytucje z wielu gałęzi rynku. Swoją ofertę kierujemy m.in. do:

MASTER oferta

dyspozycyjni 5 dni w tygodniuDarmowe konsultacje

Oferujemy BEZPŁATNE wyceny i konsultacje bez żadnych zobowiązań. Zapewniamy także montaż i transport zamówień.

doświadczenieProfesjonalne usługi

Wszyscy nasi eksperci, przedstawiciele i wyspecjalizowani technicy serwisowi są doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani, aby sprostać Twoim potrzebom.

wyposażenieBezpieczne narzędzia

Pracujemy w oparciu o nowoczesne i bezpieczne technologie. Sprzęt oraz środki chemiczne na których pracujemy są certyfikowane oraz wykonane z troską o środowisko. Wszystkie produkty oraz usługi są zgodnie z wymogami formalnymi.

Zdobywamy zaufanie

Cieszymy się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem naszych klientów. Staramy się na bieżąco dostarczać Wam wiedzy i ciekawostek branżowych. Bardzo lubimy kontakt z Wami! Od niedawna jesteśmy obecni na profilach społecznościowych. Możecie nas spotkać także na targach wystawienniczych.

Targi i spotkania

współpracaCenimy profesjonalizm

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wyrobów firmy CID LINES na teren województwa łódzkiego. Współpracujemy z takimi markami jak Clinex, Amtra, Salmon Hygiene Polska, Ehrle, czy Linea.
Zapraszamy do zapoznania się z katalogami czołowych producentów, których produkty znajdziecie Państwo w FH Master.