Nagrzewnice

W sprzedaży posiadamy profesjonalne nagrzewnice (olejowe, gazowe i elektryczne), piece stacjonarne i mobilne, promienniki, osuszacze firmy Creon i Biemmedue.

Sprzedajemy i serwisujemy nagrzewnice. Konstrukcje urządzeń grzewczych, zwłaszcza przenośnych, pozwalającą na sprostanie większości potrzeb nowoczesnego budownictwa i wielu innych gałęzi rynku. Nagrzewnice pracują w oparciu o sprawdzone podzespoły i unowocześnione konstrukcje.

Oferujemy uniwersalne rozwiązania do ogrzewania obiektów produkcyjnych, magazynów, hal sportowych i rekreacyjnych, hal namiotowych oraz obiektów rolniczych. Każdego dnia pomagają w suszeniu betonu, tynków, wylewek (podłóg), zabezpieczają budynki przed skutkami działania ujemnych temperatur, ogrzewają miejsca pracy (w tym hale montażowe, obiekty wystawowe, szklarnie i tunele foliowe z kwiatami i warzywami, pomieszczenia dla bydła, trzody chlewne, stajnie, magazyny etc.)

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z naszym ekspertem!

Oferujemy profesjonalne nagrzewnice o nowoczesnych konstrukcjach, bezpieczne, łatwe w obsłudze i cenione przez klientów.

Codziennie na świecie pracują tysiące mobilnych urządzeń grzewczych w najróżniejszych aplikacjach przemysłowych, hodowlanych, ogrodniczych i innych. Nasi doradcy przedstawią pełną gamę nagrzewnic powietrza: stacjonarne, przenośne, montowane na wózku i podwieszane, do podgrzewania powietrza nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Doradzą i zapewnią opiekę nad urządzeniem.

Możecie Państwo liczyć także na komplesowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Zapewniamy także akcesoria typu: termostaty, przewody i panele wylotowe oraz adaptery.

Zakupiony towar dostarczamy własnym transportem, dbając o odpowiednie przygotowanie urządzenia do pracy. W szczególnosci działamy na terenie województwa łódzkiego, m.in. na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Zgierz i okolic.

Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami naszej oferty!

Urządzenia grzewcze dostępne w ofercie MASTER:

Podziel się informacją

Wykonanie Strony internetowe BRAWO