Profesjonalne myjki

W sprzedaży posiadamy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe zimnowodne oraz gorącowodne, przeznaczone dla zastosowań domowych oraz przemysłowych.

Wysokie ciśnienie i odpowiedni detergent zapewni odpowiednie właściwości czyszczące w pracy, domu i ogrodzie. W ofercie myjki mobilne oraz stacjonarne. Mamy doświadczenie! Sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy także stacjonarne myjnie samochodowe.

Oferujemy sprawdzone i cenione urządzenia myjące, czołowych marek: Ehrle, Lavor, Kranzle, Biemmedue oraz inne.

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z naszym ekspertem!

Oferujemy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe, bezpieczne, łatwe w obsłudze, pozwalające na skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń.

Nasi specjaliści pomogą w wyborze optymalnego sprzętu, biorąc pod uwagę parametry oraz potrzeby Klienta. Zapraponujemy również środki czystości, które pozwolą na sprawne i dokładne usunięcie zanieczyszczeń, w zależności od typu zabrudzeń oraz rodzaju powierzchni czyszczonej.

Możecie Państwo liczyć także na kompleksowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. U nas także zaopatrzycie się w dodatkowe akcesoria CSM (Centralny System Mycia): dysze, lance, pistolety oraz części eksploatacyjne.

Świadczymy również dodatkowe usługi specjalistyczne, takie jak zakuwanie węży czy usługi dezynfekcyjne.

Zakupiony towar dostarczamy własnym transportem, dbając o odpowiednie przygotowanie urządzenia do pracy. W szczególności działamy na terenie województwa łódzkiego, m.in. na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Zgierz i okolic.

W ostatnim czasie wprowadziliśmy możliwość zakupu używanych myjek ciśnieniowych.

Myjki wysokociśnienie idelanie sprawdzą się w ciężkich warunkach pracy, gdzie mamy do czynienia z trudnymi zabrudzeniami: budownictwie, rolnictwie (gospodarstwach rolnych), transporcie i motoryzacji, zakładach komunalnych, fimach przemysłowych i usługowych. Ale także w codziennym zastosowaniu domowym: mycie kostki brukowej przy domu, elewacji, tarasu, samochodów, quada z błota, roweru, ogrodzenia, basenu, sanitariatów czy posadzek.

Poniżej zamieszczamy katalogi myjek ciśnieniowych, firm, których jesteśmy dealerami. W domowym zaciszu możecie Państwo zapoznać się z ofertą. Jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze, nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji. Zadzwońcie i umówcie się na konsultację.

Zobacz myjki ciśnieniowe w ofercie MASTER:

Podziel się informacją

Wykonanie Strony internetowe BRAWO