Clinex

W sprzedaży posiadamy profesjonalne produkty marki Clinex. Jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji profesjonalnej chemii sprzątającej.

Należymy do ogólnopolskiej sieci handlowej tej marki, obsługującej rynek niezależny oraz rynek sieciowy na poziomie hurtu i detalu. Oferujemy klientom fachową wiedzę i doradztwo.

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z naszym ekspertem!

W ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne środki utrzymania czystości. Przeznaczone do użytkowania w zakładach przemysłowych, handlowych, usługowych, w obiektach kanału HORECA (gastronomia i hotele), biurach, szkołach, halach. Marka oferuje możliwość stworzenia indywidualnych planów higieny wg systemu HACCP, znane pod marką Clinex.

Od wielu lat zapewniamy profesjonalne wsparcie, doradztwo oraz produkty dla branży przemysłowej i usługowej.

W ofercie posiadamy preparaty do mycia i zabezpieczania posadzek oraz podłóg, preparaty do czyszczenia powierzchni zmywalnych (szklanych, drewnianych, plastikowych, metalowych czy kamiennych), zmywania i czyszczenia urządzeń, utrzymywania czystości w łazienkach i toaletach, praparaty do czyszczenia i odplamiania dywanów i tkanin, wysokoskoncentrowane preparaty do odświeżania pomieszczeń, systemy dozowania i wiele innych.

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW

Pomożemy tym samym zoptymalizować koszty, wybierając sprawdzone i skuteczne produkty, które dodatkowo będą bezpieczne dla otoczenia. Działamy na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Sulejów, Zgierz, a także okolicznych miejscowości.

Dzięki kompetentnym doradcom oraz szerokiej ofercie wysokiej jakości produktów i usług, jesteśmy w stanie zadbać kompleksowo o Wasz komfort. Dostarczamy nie tylko sprzęt, profesjonalne urządzenia do firmy, ale także i profesjonalne środki czystości do mycia, dezynfekcji, czyszczenia czy środki do nabłyszczania i smarowania. Zadbamy o higienę powierzchni, układy myjące, wodę technologiczną oraz pitną, czy higienę rąk.

Podziel się informacją

Wykonanie Strony internetowe BRAWO