Cid Lines

W sprzedaży posiadamy profesjonalne produkty marki Cid Lines. Wspólnie wierzymy, że higiena to zdrowie! Wchodzimy na najwyższy poziom usług i niezmiennie wierzymy w jakość i innowacje.

To gotowe rozwiązania. Spersonalizowane protokoły higieniczne, gotowe na nowe, aktualne potrzeby i wyzwania przemysłu.

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej higiena staje się podstawowym narzędziem zarządzania, zapewniającym rentowność w dzisiejszym rolnictwie, przemyśle spożywczym czy transporcie.

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z naszym ekspertem!

Oferujemy nie tylko szeroką gamę produktów, ale także doradztwo, które jest w pełni dopasowane do potrzeb, tak aby znaleźć odpowiednie rozwiązania higieniczne.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wyrobów firmy CID LINES na teren województwa łódzkiego (m.in: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Sulejów, Zgierz i okolice).

Od wielu lat zapewniamy profesjonalne wsparcie, doradztwo oraz produkty dedykowane dla rolnictwa, transportu oraz przemysłu spożywczego.

Chętnie doradzimy w doborze odpowiednich produktów: do mycia i dezynfekcji całych gospodarstw, także i zwierząt. Zadbamy o hiegienę osobistą, higienę transportu, uzdatnienie wody pitnej.

W naszej ofercie znajdziecie najlepsze produkty do mycia (płyny, proszki do myjni), atykuły do czyszczenia kół i felg, woski, osuszacze, kosmetyki do samochodów (detailing), systemy oczyszczania wody. Nasi eksperci doradzą Wam w co warto zainwestować, aby uzyskać odpowiednią jakość.

Dzięki kompetentnym doradcom ds. bezpieczeństwa żywności oraz szerokiej ofercie wysokiej jakości produktów i usług, jesteśmy w stanie zadbać kompleksowo o Wasz komfort. Dostarczamy nie tylko sprzęt, profesjonalne urządzenia dla gastronomii i przemysłu spożywczego, ale także i profesjonalne środki czystości do mycia, dezynfekcji, czyszczenia czy środki do nabłyszczania i smarowania. Zadbamy o higienę powierzchni, układy myjące, wodę technologiczną oraz pitną, czy higienę rąk.

Zobacz katalog

Poniżej prezentujemy katalogi Cid Lines dla poszczególnych działów.

ROLNICTWO

Katalogi Cid Lines dla poszczególnych działów rolnictwa (gospodarstw rolnych):

TRANSPORT

Produkty Cid Lines do mycia (płyny, proszki do myjni), atykuły do czyszczenia kół i felg, woski, osuszacze, kosmetyki do samochodów (autodetailing), systemy oczyszczania wody.

ZOBACZ KATALOG

PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

Profesjonalne środki czystości do mycia, dezynfekcji, czyszczenia czy środki do nabłyszczania i smarowania. Higiena powierzchni, rąk, układy myjące.

ZOBACZ KATALOG

Podziel się informacją

Wykonanie Strony internetowe BRAWO.