Amtra

W sprzedaży posiadamy profesjonalne produkty marki Amtra. Jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej.

Należymy do ogólnopolskiej sieci handlowej tej marki, obsługującej rynek niezależny oraz rynek sieciowy na poziomie hurtu i detalu. Oferujemy klientom fachową wiedzę i doradztwo.

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację z naszym ekspertem!

Oferujemy chemię profesjonalną dla serwisów i warsztatów samochodowych. Specjalistyczne preparaty: środki smarujące w aerozolach oraz preparaty czyszczące, odtłuszczające, do konserwacji, płyny eksploatacyjne, środki uszczelniające i do zabezpieczania gwintów. Także kosmetyki oraz zapachy samochodowe.

Od wielu lat zapewniamy profesjonalne wsparcie, doradztwo oraz produkty dla branży motoryzacyjnej.

Chętnie doradzimy w doborze odpowiednich produktów: do mycia i dezynfekcji samochodów ciężarowych czy osobowych.

Zadbamy również o czystość i bezpieczeństwo w serwisach, warsztatach, salonach samochodowych czy myjniach samochodowych. Poza środkami czystości wskażemy profesjonalne urządzenia czyszczące i myjące, dobierając parametry do indywidualnych potrzeb.

Pomożemy tym samym zoptymalizować koszty, wybierając sprawdzone i skuteczne produkty, które dodatkowo będą bezpieczne dla otoczenia.

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW

Dzięki kompetentnym doradcom oraz szerokiej ofercie wysokiej jakości produktów i usług, jesteśmy w stanie zadbać kompleksowo o Wasz komfort. Dostarczamy nie tylko sprzęt, profesjonalne urządzenia do firmy, ale także i profesjonalne środki czystości do mycia, dezynfekcji, czyszczenia czy środki do nabłyszczania i smarowania. Zadbamy o higienę powierzchni, układy myjące, wodę technologiczną oraz pitną, czy higienę rąk. Działamy na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Sulejów, Zgierz, a także ich okolic.

Podziel się informacją

Wykonanie Strony internetowe BRAWO